Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

i miejsce w ogólnopolskim konkursie „szkoła dla rynku pracy” w ii edycji konkursu

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła dla rynku pracy” w II edycji konkursu

      Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim kształci techników logistykówi techników spedytorów od roku 2007. W procesie dydaktycznym ważną rolę odgrywają także wizyty studyjne oraz wycieczki zawodoznawcze.       
     Dzięki podjętej przed laty współpracy z Grupą RABEN w Gądkach pod Poznaniem przyszli logistycy i spedytorzy z Gorzowa Wielkopolskiego mogą zapoznać się z logistyką w praktycznym wymiarze. Podczas wizyt w centrum logistycznym w Gądkach uczniowie zwiedzali magazyny, brali udział w warsztatach z obsługi klienta.
Tak zorganizowana współpraca pozwoliła na zgłoszenie Szkoły do ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Warszawie.
     Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim oraz Grupa RABEN zajęli pierwsze miejsce w kategorii transport i gospodarka magazynowa w II edycji  Ogólnopolskiego Konkursu „Szkoła dla rynku pracy” , realizowanego w ramach projektu „Doskonalenie podstaw programowych kluczem do modernizacji kształcenia zawodowego”.
Wręczenie statuetek Oskarów Zawodowych odbędzie się 6 grudnia w Warszawie.
 
 
Tekst: Piotr Kruk

Zobacz zdjęcia w galerii

Oskar Zawodowy - KOWEZIU