Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

dzień edukacji narodowej 2017

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

     Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły pan Piotr Kruk, który złożył zebranym najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta i  podziękował nauczycielom za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość, cierpliwość w stosunku do uczniów, a także za pomoc i wsparcie. Do życzeń przyłączył się również pan Jan Kaczanowski, który w swoim wystąpieniu podkreślił ogromny sentyment jakim darzy ZSM, ponieważ był uczniem tej szkoły.
     W imieniu uczniów ZSM życzenia oraz symboliczny bukiet kwiatów na ręce pana dyrektora złożyli Maja Majzner z kl. IK oraz Adrian Półtorak z klasy IIIA.
     Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nagrody dyrektora. Również podczas tegorocznej uroczystości nagrodzeni zostali nauczyciele, którzy w szczególny sposób wyróżniali się w swojej pracy zawodowej, poświęcali swój czas uczniom, rozwijali ich uzdolnienia, angażowali się w dodatkowe działania.
Szkolną uroczystość dnia KEN przygotowali uczniowie klasy IIIA pod kierunkiem pani Edyty Łuszczewskiej, którzy uświetnili uroczystość humorystycznym przedstawieniem pt. „Złota rybka” z udziałem Oli Matuszek z klasy IIK wcielającej się w postać nauczycielki.
 
Tekst: Edyta Łuszczewska
Foto: Tomasz Walorski

Zobacz zdjęcia w galerii

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017