Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

piłka nożna 4 miejsce w rozgrywkach licealiady

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

PIŁKA NOŻNA 4 MIEJSCE W ROZGRYWKACH LICEALIADY

 

 

 

 

 

 

Wyniki końcowe:

  1.   ZS Budowlanych i Samochodowych
  2.   IV LO
  3.   ZS Gastronomicznych
  4.   ZS Mechanicznych
  5.   ZS Elektrycznych
  6.   III LO
  7.   I LO
  8.   II LO
  9.   ZS Technicznych i Ogólnokształcących
  10.    ZS Ekonomicznych
  11.    ZS Odzieżowych
Wyniki gier grupowych:
Gr. A
Gr. B
  1.   ZS Mechanicznych
  2.   ZS Ekonomcznych
  3.   I LO
  4.   ZS Gastronomicznych
  5.   ZS Elektrycznych
  1.   ZSTiO
  2.   ZSBiS
  3.   II LO
  4.   IV LO
  5.   III LO
  6.   ZS Odzieżowych
 
ZSTiO – ZS Odz    2 : 2
Bramki: A.Kosiński 1, D.Kurasz 1  *  S.Sojka 2
ZSBiS – III LO    3 : 1
Bramki: H.Kijak 1, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 1  *  M.Gasek 1
II LO – IV LO    5 : 10
Bramki: P.Kociubiński 1, M.Paczka 2, A.Stasiszyn 1, samob. *  M.Gwoździewski 2, F.Krawczyk 7, D.Leciejewski 1
ZS Ekon – ZS Elektr    3 : 4
Bramki: O.Wenerowicz 3  *  K.Stokop 1, M.Różański 2, J.Borecki 1
ZS Odz – IV LO     2 : 22
Bramki: S.Sojka 1, J.Czechowicz 1  *  D.Leciejewski 3, O.Demczur 3, F.Krawczyk 10, S.Świercz 1, W.Kozyra 1, O.Podolski 3, M.Gwoździewski 1
III LO  – II LO    6 : 4
Bramki: W.Wojczal 2, T.Franczak 1, M.Gasek 3  *  P.Kociubiński 3, I.Bandziak 1
ZSTiO  – ZSBiS    0 : 3   (walkower)
 
ZS Elektr – I LO    2 : 2
Bramki: M.Różański 1, Pawłowicz 1  *  K.Szyszko 2
ZS Mech – ZS Ekon    3 : 3
Bramki: K.Malinowski 1, E.Tarkowski 1, P.Kudlaszyk 1  *  O.Wenerowicz 2, M.Chrząstek 1
I LO – ZS Mech    2 : 5
Bramki: K.Wiarus 1, K.Kaczuk-Kuziak 1  *  P.Kudlaszyk 3, K.Malinowski 1, E.Tarkowski 1
ZS Gast – ZS Elektr    2 : 7
Bramki: Kraus 1, Hajdar 1  *  Mazurkiewicz 2, Pawłowicz 2, Borecki 1, Różański 1, Rydzaj 1 
ZS Odz – III LO    3 : 3
Bramki: S.Sojka 1, K.Kuś 2  *  W.Wojczal 1, M.Gasek 1, Ł.Kozłowski 1
ZSTiO – IV LO    3 : 9
Bramki: Paradowski 2, Markuszewski 1  *  O.Demczur 2, D.Leciejewski 3, F.Krawczyk 2, O.Podolski 2
ZSBiS – II LO    6 : 1
Bramki: P.Niegowski 3, H.Kijak 1, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 1  *  P.Kociubiński 1
ZS Mech – ZS Gast    1 : 5
Bramki: D.Dworak 1  *  Wites 2, Hajdar 1, Puścizna 2
ZS Ekon – I LO    3 : 9
Bramki: M.Wieczorek 2, M.Borys 1  *  W.Sawoch 1, K.Wiarus 3, J.Milkowski 1, M.Ostraszewski 1, M.Krawczuk 1, K.Kaczuk-Kuziak 1, samob.              
ZSBiS – ZS Odz    7 : 2
Bramki: S.Meller 1, H.Kijak 2, P.Demski 1, B.Polejczuk 2, K.Nawrocki 1  *  S.Sojka 2
II LO – ZSTiO    3 : 0   (walkower)
IV LO – III LO    5 : 0
Bramki: O.Demczur 1, M.Gwoździewski 2, D.Leciejewski 1, samob.
 ZS Gast – ZS Ekon    7 : 1
Bramki: P.Wróblewski 2, J.Kraus 2, M.Wites 1, O.Bartkowiak 1, S.Środecki 1  *  M.Borys 1
ZS Elektr – ZS Mech    1 : 7
Bramki: Różański 1  *  E.Roszak 2, K.Malinowski 2, M.Wiernicki 1, P.Kudlaszyk 2
III LO - ZSTiO    3 : 4
Bramki: H.Zabiełowicz 3  *  Grygianiec 1, Podburaczyński 1, Panchida 1, Strózik 1
I LO - ZS Gastr.   4 : 4
Bramki: J.Milkowski 1, W.Sawoch 1, K.Wiarus 2  *  P.Wróblewski 2, J.Kraus 1, samob.
II LO – ZS Odz   4 : 4
Bramki: P.Niedzielski 2, M.Paczka 2  *  S.Sojka 2, K.Pawlak 2
IV LO - ZSBiS    5 : 9
Bramki: F.Krawczyk 4, W.Kozyra 1  *  J.Urbaniak 1, P.Niegowski 2, H.Kijak 3, M.Stańczyk 1, K.Nawrocki 2 
 Tabela gr. A
L.P.
  Drużyna
  M
Pkt
  Z
  R
  P
BZ
BS
RB
1
  ZS Mechanicznych
4
7
2
1
1
16
11
+5
2
  ZS Gastronomicznych
4
7
2
1
1
18
13
+5
3
  ZS Elektrycznych
4
7
2
1
1
14
14
0
4
  I LO
4
5
1
2
1
17
14
+3
5
  ZS Ekonomicznych
4
1
0
1
3
10
23
-13
 
Tabela gr. B
L.P.
  Drużyna
  M
Pkt
  Z
  R
  P
BZ
BS
RB
1
  ZSBiS
5
15
5
0
0
28
9
+19
2
  IV LO
5
 12
4
0
1
51
19
+32
3
  III LO
5
4
1
1
3
13
19
-6
4
  II LO
5
4
1
1
3
17
26
-9
5
  ZSTiO
5
4
1
1
3
9
20
-11
6
  ZS Odzieżowych        
5
3
0
3
2
13
38
-25
Półfinały
ZS Mech - IV LO    3 : 5
Bramki: E.Tarkowski 1, D.Dworak 1, P.Kudlaszyk 1  *  F.Krawczyk 2, M.Gwożdziewski 2, D.Leciejewski 1
ZS Gastr - ZSBiS    0 : 5
Bramki: P.Niegowski 3, H.Kijak 1, B.Polejczuk 1 
 
mecz o miejsca V, VII i IX
III m gr. A – III m. gr. B    ZS Elek - III LO    10 : 3
Bramki: D.Piechaczek 1, J.Borecki 2, M.Różański 5, T.Mazurkiewicz 2  *  W.Wojczal 1, W.Kłos 1, M.Gasek 1
IV m gr. A – IV m gr. B     I LO - II LO    3 : 3   k. 2 : 0
Bramki: K.Wiarus 1, J.Jankowski 1, J.Sikora 1  *  P.Kociubiński 2, M.Paczka 1 
V m gr. A  –  V m gr. B     ZS Ekon - ZSTiO    5 : 7
Bramki: K.Bielka 2, Ł.Boła 1, G. Świątczak 1, M.Wieczorek 1  * 
Finały
mecz o miejsca III – IV    ZS Mech - ZS Gastr     3 : 4
Bramki: K.Malinowski 1, E.Tarkowski 1, D.Dworak 1  *  J.Kraus 1, P.Wróblewski 3
mecz o miejsca I - II    IV LO - ZSBiS    5 : 6
Bramki: F.Krawczyk 3, M.Gwożdziewski 1, O.Demczur 1  *  S.Meller 1, P.Niegowski 1, H.Kijak 1, M.Stańczyk 2