Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

otrzęsiny klas pierwszych

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Otrzęsiny klas pierwszych

      Pierwsze zadanie polegało na przedstawieniu publiczności swojego wychowawcy do melodii piosenki w rytmie disco polo. Niby nic trudnego, ale zaprezentowanie się na forum publicznym w sposób dowcipny, wesoły i interesujący nie należało do najłatwiejszych zadań. Najlepiej z tą konkurencją poradziły sobie klasy I K i I T, a jurorzy mogli posłuchać piosenek z naprawdę niepowtarzalnymi tekstami.
Kolejna konkurencja to przebranie jednego ucznia z klasy za kota.
      W pozostałych zadaniach „koty” musiały wykazać się refleksem, szybkością i sprytem przy konkurencjach takich jak: picie mleka z butelki ze smoczkiem,  "zbiórka ziemniaków" ,jedzenie bitej śmietany z zawiązanymi rękoma czy konkurencje dodatkowe, mające na celu przedstawienie swojej klasy.
      Nie tylko uczniowie brali udział w konkurencjach przygotowanych przez "starszaków", ale również wychowawcy klas pierwszych musieli np. wykazać się szybkością wstawiania ocen niedostatecznych. W tej konkurencji niepokonana była p. Ewa Golińczak-Bogdan (wychowawca klasy IT).
      Po zakończeniu wszystkich konkurencji i po podliczeniu punktacji jury w składzie: p. Dyrektor Janina Grzecznowska, p. Wice Dyrektor Teresa Paszkowska, p. Beata Majewska-Kubera, p. Mariusz Kaput oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magdalena Rybacka, ogłosiło werdykt i przedstawiło końcową klasyfikację.
      Bezkonkurencyjna okazała się klasa I K p. Piotra Kruka, która oprócz satysfakcji, w nagrodę przygotuje otrzęsiny w następnym roku. 
Impreza miała charakter wesołej zabawy, a jej końcowym etapem było uroczyste ślubowanie uczniów pierwszej klasy.
 
Otrzęsiny anno domini 2011 okazały się świetną zabawą zarówno dla młodzieży jak i nauczycieli.
 
Tekst: Renata Kaput

Zobacz zdjęcia w galerii

Otrzęsiny klas pierwszych 2011