Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

mistrzostwa gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

MISTRZOSTWA GORZOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ

  
Skład zespołu:
1.      Krystian Malinowski              IIIT
2.      Eryk Roszak                         IIIT
3.      Radosław Marchewka           IIa
4.      Piotr Gawlik                         IV T
5.      Marek Gręda                       IVT
6.      Maciej Krzyżanowski            IVT
7.      Wojciech Czubaszek             IIIK
8.      Mateusz Stańczyk                 IIA
9.      Kamil Telec                          IIA
10. Filip Mundziel                          IT
11. Kamil Radecki                         IIIa
12. Michał Maciejewski                  IK      
 
 
Udział biorą:
 
Grupa A                                                                 Grupa B
ZS Budowlanych i Samochodowych                    ZS Technicznych i Ogólnokształcących
I LO                                                                ZS Ekonomicznych
ZS Mechanicznych                                           II LO
IV LO                                                             ZS Elektrycznych
III LO                                                             ZS Gastronomicznych
VIII LO                                                           ZS Odzieżowych
 
 
Wyniki gier grupowych Mechanika:
ZS Mech – IV LO   4-4
Malinowski 3, Krzyżanowski 1 
III LO – ZS Mech    3-4
Malinowski 1, Gawlik 1, Gręda 1, Radecki 1
ZS Mech – ZSBiS    6-4
Malinowski 2, Roszak 3, Telec 1
I LO – ZS Mech    2-3
Malinowski 1, Gawlik 1, Stańczyk 1
ZS Mech – VIII LO 16-4
Malinowski 9, Krzyżanowski 4, Gawlik 2, Telc 1 
 
 
 
Gry finałowe:
ZS Mech – ZS Ekon   9-1
Stańczyk 5, Malinowski 1, Grenda 1, Krzyżanowski 1, samob.1  
ZSBiS – ZSTiO   2-7
 

Finały:
mecz o III miejsce    ZS Ekonomicznych - ZSBiS    0-6
 
mecz o I miejsce    ZS Mechanicznych - ZSTiO    6-5
Stańczyk 2, Malinowski 3, Radecki 1 
 
 
Wyniki GSM:
  1.   ZS Mechanicznych
  2.   ZS Technicznych i Ogólnokształcących
  3.   ZS Budowlanych i Samochodowych
  4.   ZS Ekonomicznych
  5.   I Liceum Ogólnokształcące
  6.   II Liceum Ogólnokształcące
  7.   IV Liceum Ogólnokształcące
  8.   ZS Gastronomicznych
  9.   ZS Elektrycznych
  10.   III Liceum Ogólnokształcące
  11.   ZS Odzieżowych
  12.   VIII Liceum Ogólnokształcące
 

Zobacz zdjęcia w galerii

MISTRZOSTWA GORZOWA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W PIŁCE NOŻNEJ