Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

konkurs "bezpiecznie nad wodą"

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Konkurs "Bezpiecznie nad wodą"

      Pierwsza edycja konkursu skierowana była do uczniów z lubuskich szkół gimnazjalnych i ponadgimzjalnych. Zadaniem młodych ludzi było przygotowanie krótkiego spotu, który promować ma bezpieczny wypoczynek nad wodą. Materiał nie mógł być dłuższy niż 30 sekund. Spot mógł mieć formę dialogu, fabuły, dokumentu, bądź rejestracji wydarzenia. Jedynym ograniczeniem była kreatywność uczestników.

- W naszym regionie jest kilkaset jezior i rzek. To doskonałe miejsca na letni wypoczynek. Jednak zapominajmy o zdrowym rozsądku. Poprzez konkurs chcieliśmy zwrócić uwagę na zasady związane z bezpiecznym wypoczynkiem nad wodą – wyjaśnił Marcin Jabłoński. Dziękujemy, za zaangażowanie młodych ludzi i pracę włożoną w przygotowanie spotów – dodał.
   
Najlepsze spoty emitowane będą w lokalnych mediach, między innymi w TVP Gorzów. Do akcji chętnie włączyły się lubuskie media czyli TVP Gorzów, Radio Zachód, Radio Plus. Do organizacji konkursu zaangażowane było Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Lubuskie Kuratorium Oświaty. Przedstawiciele tych instytucji razem z redaktorami oceniali prace konkursowe. Komisja zwracała uwagę nie tylko na wartość artystyczną materiału, ale również treść merytoryczną. – Zależy nam na tym, żeby zasady bezpiecznego wypoczynku dotarły do jak największej liczby odbiorców. Dlatego wspólnie organizujemy taką kampanię – tłumaczy wojewoda.
 
 
Klasyfikacja:

I
Miejsce - Zespół Szkół w Santoku
Nikola Woch
Jakub Chmielarz
Magdalena Kazulak
Paulina Kijas
Zuzanna Adamska
Joanna Kowalska
Sebastian Głąb
Agnieszka Mazur
Przemysław Żurawski
Joanna Kudełka
Nikola Dudek
Dorota Karpińska
Opiekun: Dorota Stefanowicz
 
 
 
 
II Miejsce Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp.
Maciej Rybak
Andrzej Rybak
Opiekun: Sylwia Łażewska
 
 
III Miejsce – Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wlkp.
Ewelina Piątek
Opiekun: Piotr Kruk
 
Więcej >>>TUTAJ<<<
 
Materiał zaczerpnięty ze strony http://www.lubuskie.uw.gov.pl/main/index.html