czwarta wygrana „mechanika” – tym razem z zstio 4:3

Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim

Adres e-mail znajomego

CZWARTA WYGRANA „MECHANIKA” – TYM RAZEM Z ZSTiO 4:3

Dnia 20.10.2014r. odbył się kolejny mecz w ramach  Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w 7 piłkarskich chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych w którym Zespół Szkół Mechanicznych zmierzył się z Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących. Mecz zaczął się niezbyt dobrze dla naszych zawodników, po około 10 sekundach meczu przegrywaliśmy 1:0. W 8 minucie po rzucie karnym naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu, a 3 minuty później prowadziliśmy 2:1. Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy zawodnicy „chemika” zdołali wyrównać wynik meczu. W drugiej połowie meczu zawodnicy „mechanika” zdobyli jeszcze dwie bramki w 26 i 31 minucie, po których było już 4:2. Wynik meczu ustalili zawodnicy ZSTiO w 33 minucie. (4:3 dla ,,Mechanika′′)
Bramki dla Zespolu Szkół Mechanicznych zdobywali: Marcin Świtalski- 3, Kamil Radecki- 1.
Na kolejny mecz eliminacyjny Mistrzostw Gorzowa w Ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW ,,MECHANIKA′′ ul.Puszkina boisko piłkarskie I LO. MECZ odbędzie sie 23 poździernika 2014r. godz.15: 00 Gramy z IV LO.

Tekst i foto: Wojciech Stapf