Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

gorzowska spartakiada młodzieży w piłce ręcznej chłopców - licealiada

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

Gorzowska Spartakiada Młodzieży w piłce ręcznej chłopców - LICEALIADA

      W dniach 09.- 03. 2015 r-24.- 03. 2015 r. w hali sportowej przy ul.Czereśniowej odbył się turniej piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych.
 
Wyniki Zespołu Szkół Mechanicznych:
II LO-ZS Mechanicznych           13:17
ZS Mechanicznych-Z S T i O      15:26
III LO -ZS  Mechanicznych        10:27
I LO - ZS Mechanicznych           23:17
ZS Mechanicznych-Z S Elektrycznych  22:24
 
 
Wyniki GSM:
1 miejsce  -  ZSTiO
2 miejsce  -  I LO
3 miejsce  -  ZS Elektrycznych
4 miejsce  -  ZS Mechanicznych

 GSM w piłce ręcznej
 
IV MIEJSCE
 

ZSMECH : Pasieka Michał ,Leśniak Bartłomiej ,Dzielędziak Paweł, Koziński Paweł,Banaszak Krystian, Lisowski Dawid, Chruszczyk Patryk,Skibiński Adrian,Korzeń Kacper,Idzi Adrian,Lochert Sebastian,Gorczyca Krzysztof, Musielak Łukasz.
 
Udział biorą:
 
                                     Grupa A                                                          Grupa B
 
1.
ZSTiO
1.
I LO
2.
II LO
2.
ZS Bud.
3.
ZS Mech.
3.
ZS Ekon.
4.
III LO
4.
ZS Elektr.


 
 
 
  
System gier „każdy z każdym” wg tabeli Bergera.


Terminy:

9.03.2015r. (poniedziałek)
godz. 13:00 mecz grupy A   1-4    ZSTiO : III LO
godz. 13:50 mecz grupy A   2-3    II LO : ZS Mech.
godz. 14:40 mecz grupy B   1-4    I LO : ZS Elektr.
 
10.03.2015r. (wtorek)
godz. 13:00 mecz grupy B   4-3    ZS Elektr. : ZS Ekon.
godz. 13:50 mecz grupy B   1-2    I LO : ZS Bud.
godz. 14:40 mecz grupy A   3-1    ZS Mech. : ZSTiO
 
16.03.2015r. (poniedziałek)
godz. 13:00 mecz grupy A   1-2    ZSTiO : II LO
godz. 13:50 mecz grupy A   4-3    III LO : ZS Mech.
godz. 14:40 mecz grupy B   2-3    ZS Bud. : ZS Ekon.
 
17.03.2015r. (wtorek)
godz. 13:00 mecz grupy B   2-4    ZS Bud. : ZS Elektr.
godz. 13:50 mecz grupy B   3-1    ZS Ekon. : I LO
godz. 14:40 mecz grupy A   2-4    II LO : III LO

 
PÓŁFINAŁY:
Do półfinałów awansują po dwie drużyny z grup A i B.
Pozostałe zespoły zostaną sklasyfikowane wg zajętego miejsca w grupie.
 
23.03.2015r. (poniedziałek)
 godz. 13:00         I miejsce z grupy A  -  II miejsce z grupy B
godz. 14:00         I miejsce z grupy B  -  II miejsce z grupy A
 

FINAŁ:

24.03.2015r. (wtorek)
godz. 13:00    mecz o miejsca III – IV
godz. 14:00    mecz o miejsca I – II
 
 
 
Regulamin gry:
 -mecz nie może być rozgrywany bez opiekuna zespołu,
 -zespół liczy 14 zawodników,
-czas gry: 2x15 min w meczach grupowych, 2x20 min w półfinałach i finałach,
- nie wolno dokonywać zmian zawodników w obronie,
-drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
 
 
               Punktacja:
 
Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis 1 punkt, za przegrane 0 punktów.
O kolejności zespołów decydują kolejno:
1.      Większa liczba zdobytych punktów
2.      Jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
a)      Większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanymi zespołami (bezpośredni mecz/e),
b)     Korzystniejsza różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
c)      Większa liczba zdobytych bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi zespołami,
d)     Korzystniejsza różnica bramek w całym turnieju,
e)      Większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju.
Pozostałe przepisy zgodnie z przepisami ZPRwP.
 
Tekst: Wojtek Stapf