Zespół Szkół Mechanicznych
 
jesteś tu: strona główna    

gorzowska spartakiada młodzieży licealiada w unihokeju chłopców

szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonim



Adres e-mail znajomego



 
 

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY LICEALIADA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

      W dniach 11. 03. 2015-25. 03. 2015 r. na Hali Sportowej przy ul.Puszkina w I LO odbył sie turniej Unihokeja chłopców szkół ponadgimnazjalnych Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży.

ZAJELIŚMY  I MIEJSCE w GSM
 
PIERWSZE MIEJSCE dla ,,MECHANIKA"
Zakwalifikowaliśmy się do półfinału wojewódzkiego!!!!!

REPREZENTACJA UNIHOKEJA  ZESPOŁU  SZKÓŁ MECHANICZNYCH:
Piotr Gawlik, Marcin Świtalski, Krystian Malinowski,Eryk Roszak, Gracjan Różański ,Artur Fabianowicz,Wojciech Czubaszek,Kuba Skrzypek,Paweł Wesołowski,Patryk Magrowski,Wojciech Pięta,Jakub Kałuski.
 
Grupa A

Wyniki meczów:
ZS Mechanicznych – I LO   4:1  (1:1)
ZS Budowlanych – III LO   3:0  (1:0)
I LO – III LO   4:0  (2:0)
ZS Budowlanych – ZS Mechanicznych   4:0  (2:0)
ZS Budowlanych – I LO   1:2  (1:0)
III LO – ZS Mechanicznych   0:4  (0:0)

Wyniki turnieju:
1.  ZS Budowlanych   4  pkt  (8-2)
2.  ZS Mechanicznych   4  pkt  (8:5)
3.  I LO    4  pkt  (7:5)
4.  III LO   0  pkt  (0:11)
 
 
Grupa B

Wyniki meczów:
II LO - ZS Elektrycznych   1:0  (1:0)
ZS Ekonomicznych - IV LO   2:0  (1:0)
ZS Elektrycznych - IV LO   3:1  (2:1)
II LO - ZS Ekonomicznych   1:1  (0:0)
ZS Ekonomicznych - ZS Elektrycznych   2:1  (1:1)
IV LO - II LO   0:0

Wyniki turnieju:
1.  ZS Ekonomicznych   5  pkt  (5:2)
2.  II LO   4  pkt  (2:1)
3.  ZS Elektrycznych   2  pkt  (4:4)
4.  IV LO   1  pkt  (1:5)
 
 
Finały:
ZS Ekonomicznych - ZS Mechanicznych   0:0  k. 1:2
ZS Budowlanych - II LO   0:0  k. 2:0
 
ZS Ekonomicznych - II LO   1:1  (0:1)  k. 0:2
ZS Mechanicznych - ZS Budowlanych   2:2  (1:1)  k. 1:0
 
Wyniki GSM:
1 miejsce - ZS Mechnicznych
2 miejsce - ZS Budowlanych
3 miejsce - II LO
4 miejsce - ZS Ekonomicznych
5 miejsce - I LO, ZS Elektrycznych
7 miejsce - III LO, IV LO
 
Król strzelców:
 
1.   Oskar Olek  (ZS Budowlanych)  -  5
2.   Wojciech Pięta  (ZS Mechanicznych)  -  4
3.   Michał Synejko  (I LO)  -  4
 
Tekst: Wojciech Stapf
 

Zobacz zdjęcia w galerii

GORZOWSKA SPARTAKIADA MŁODZIEŻY LICEALIADA W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW