KOSZYKÓWKA - podsumowanie Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży

Reprezentacja „Mechanika”:
Dawidowicz Michał III T
Majewski Bartosz IV T
Owczarski Michał III A
Perz Dawid III K
Szczepka Michał IV T
Tobiasz Hubert II A
Wajwod Daniel III a
Wojciechowski Wojciech IV T
Zabiegałowski Mateusz IV T
Zieliński Adam III A
 
 
Faza grupowa
 
IV LO - ZS Mechanicznych 18:52 (4:14, 3:12, 11:9, 0:17)
 
IV LO:    Kacper Zimny - 6, Michał Żuk - 5, Maciek Antkowiak - 4, Roger Duda - 3, Adam Wojciechowski - 0 Mateusz Kowalewski - 0 Tomasz Szczypka - 0 Piotr Korociński - 0.
 
 
ZS Mechanicznych:    Adam Zieliński - 13, Daniel Wajwod - 12, Mateusz Zabiegałowski - 8, Hubert Tobiasz - 5, Michał Szczepka - 4, Bartosz Majewski - 5, Dawid Perz - 2, Wojciech Wojciechowski - 2 Michał Owczarski - 1, Michał Dawidowicz - 0.
 
II LO - ZS Mechanicznych 16:30 (0:8, 0:8, 4:6, 12:8)
 
II LO:    Kuba Pietrowski – 6, Thomas Twomey – 3, Filip Dembowski – 2, Jędrzej Pawelec – 2, Tomasz Brzostek – 2, Szymon Biegalski – 1, Tomasz Tomaszewski – 0, Michał Rydzaj – 0, Emil Korzeń – 0, Kamil Dibelka – 0, Marcin Bartczak – 0.
 
 
ZS Mechanicznych:    Michał Szczepka – 7, Daniel Wajwod – 6, Hubert Tobiasz – 6, Adam Zieliński – 5, Bartosz Majewski – 3, Dawid Perz – 2, Wojciech Wojciechowski – 1, Michał Owczarski – 0, Michał Dawidowicz - 0.
 
I LO - ZS Mechanicznych   55:40 (10:9, 10:9, 14:5, 21:17)
 
I LO:    Łukasz Stano - 24, Łukasz Mazur - 18, Karol Kuśmider - 6, Piotr Budek - 4, Dawid Białasek - 3, Sławomir Kąkolewski – 0,, Andrzej Stankiewicz – 0, Jan Strzelecki – 0, Mateusz Sztukiel – 0, Patryk Popławski – 0, Tymoteusz Tyliszczak – 0.
 
 
ZS Mechanicznych:    Adam Zieliński - 17, Daniel Wajwod - 11, Michał Szczepka - 4, Hubert Tobiasz - 4, Dawid Perz - 2, Mateusz Zabiegałowski - 2, Bartosz Majewski – 0, Wojciech Wojciechowski – 0, Michał Owczarski – 0, Michał Dawidowicz - 0.
 
 
Półfinał
 
ZS Mechanicznych - ZSTiO   32:62 (9:17, 8:16, 11:16, 12:13)
 
 
ZS Mechanicznych:    Daniel Wajwod - 14, Bartosz Majewski - 9, Hubert Tobiasz - 3,
 
Wojciech Wojciechowski - 2, Mateusz Zabiegałowski - 2, Adam Zieliński - 1, Michał
 
Dawidowicz - 1, Michał Owczarski - 0.
 
ZSTiO:    Mateusz Grządzielewski - 16, Mariusz Kaczanowski - 12, Jakub Kowalewski - 10,
Marcin Antczak - 8, Krzysztof Antczak - 7, Damian Gardias - 5, Mateusz Hadryś - 2,
Szymon Marczyk - 2, Łukasz Zdyb - 0, Tomasz Błażuk - 0.
 
 
O trzecie miejsce
 
I LO - ZS Mechanicznych   45:29 (15:8, 9:10, 6:4, 15:7)
 
I LO:    Łukasz Stano - 23, Piotr Budek - 9, Łukasz Mazur - 4, Sławomir Kąkolewski - 4, Dawid Białasek - 2, Jan Strzelecki po - 2, Karol Kuśmider - 1, Andrzej Stankiewicz - 0, Patryk Popławski - 0, Tymoteusz Tyliszczak - 0, Mateusz Sztukiel - 0.
 
 
ZS Mechanicznych:    Adam Zieliński - 7, Hubert Tobiasz - 6, Mateusz Zabiegałowski - 6, Daniel Wajwod - 4, Wojciech Wojciechowski - 2, Michał Dawidowicz - 2, Dawid Perz - 2, Bartosz Majewski - 0, Michał Szczepka - 0.
 
Tekst: Adam Zieliński
Foto: Ewelina Piątek

Zobacz zdjęcia w galerii

Koszykówka