PIŁKA NOŻNA - ROZGROMILIŚMY IV LO 11:1

23.10.2014 odbył się  5 mecz w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w „7” piłkarskich chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych pomiędzy Zespołem Szkół Mechanicznych, a IV Liceum Ogólnokształcącym. Mecz rozpoczął się dość niespodziewanie, ponieważ w 4 minucie przegrywaliśmy 1:0, po dwóch minutach prowadziliśmy już 2:1. W dalszej części meczu bramki strzelali już tylko nasi zawodnicy, do przerwy zdobyli ich 6 a w całym meczu aż 11.  Reprezentanci „mechanika” z 5 wygranymi meczami zajęli pierwsze miejsce w grupie, awansując do półfinału który odbędzie się w najbliższy wtorek 28.10.2014 na boisku I LO przy ul. Puszkina.
Bramki dla ,,MECHANIKA'' zdobyli: Jakub Kałuski-3, Mateusz Jasiński-3, Marek Gręda-2, Gracjan Różański-1, Emil Śmigielski-1, Marcin Świtalski-1.
Mecz półfinałowy Zespół Szkół Mechanicznych - Zespół Szkół Budowlanych 28 października (wtorek), początek spotkania godzina  14 :45.

Tekst: Wojciech Stapf