Przegrywamy z „Budowlanką” w półfinale 4:2

28.10.2014 odbył się półfinałowy mecz, pomiędzy Zespołem Szkół Mechanicznych, a Zespołem Szkół Budowlanych w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w „7” piłkarskich chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Początek meczu był bardzo wyrównany, w 8 minucie na prowadzenie wyszli zawodnicy „Budowlanki”. Minutę później naszym piłkarzom udało się wyrównać wynik. W 13 minucie został podyktowany rzut karny dla ZSB, po którym było 2:1. Kolejne bramki padały w 35 i 37 minucie meczu, a zdobywali je gracze „Budowlanki”. Wynik meczu ustalili piłkarze „Mechanika” w ostatniej minucie. Mecz o III miejsce obędzie się  w czwartek 30.10.2014. Bramki dla ,,Mechanika'' zdobyli :Krystian Malinowski-1 ,Eryk Roszak -1.

Tekst: Wojciech Stapf