III MIEJSCE „MECHANIKA” W PIŁCE NOŻNEJ

30.10.2014 odbył się mecz o III miejsce, pomiędzy Zespołem Szkół Mechanicznych, a II Liceum Ogólnokształcącym w ramach Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w „7” piłkarskich chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. Mecz rozpoczął się niezbyt udanie dla naszych piłkarzy, ponieważ po 30 sekundach przegrywaliśmy 1:0, a po czterech minutach było już 2:0 dla II LO. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 5:3. Po przerwie oglądaliśmy już zupełnie inny obraz meczu. Najpierw w 22 minucie z rzutu wolnego nasi piłkarze zdobyli bramkę kontaktową, a w 30 minucie doprowadzili do remisu 5:5. W 32 minucie po raz pierwszy w tym meczu nasza drużyna wyszła na prowadzenie 6:5.  W dalszej części meczu systematycznie powiększaliśmy przewagę. Ostateczny wynik to wygrana „Mechanika” 10:6.
Tak oto zakończyły się zmagania Piłkarzy Nożnych .Ostatecznie jesteśmy kolejny raz na ,,pudle′′ Jesteśmy drugim WICEMISTRZEM miasta Gorzowa Wielkopolskiego w ,,7 piłkarskich′′Szkół Ponadgimnazjalnych. W całym turnieju przegraliśmy  tylko jeden mecz z Z S Budowlanych. A piłkarz  ,,Mechanika′′ Marcin Świtalski został w-ce ,,królem strzelców′′.BRAWO ,,MECHANIK′′

W turnieju udział wzięło 11 drużyn. Rozegranych zostało 28 meczów w których strzelono aż 276 goli.
Zwycięzcy otrzymali puchary i medale od Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Gorzowie. Najlepsi strzelcy odebrali nagrody ufundowane przez działający przy I LO Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN.

Mecze finałowe:
  • o III miejsce  ZS Mech. - II LO    10:6
    Bramki: M.Świtalski 5, E.Roszak 3, G.Różański 1, J.Kałuski 1  *  E.Postawa 4, K.Onichimowski 1, J.Hrysiukowicz 1
  • o I miejsce  ZS Bud. - ZSTiO    0:3
    Bramki: K.Grzesa 1, Karpiński 1, Otulakowski 1